Samsung przygotował świąteczną promocję!

0
fot. Samsung

Zbliżają się święta, i coraz więcej osób zaczyna myśleć o zakupach świątecznych. Wszyscy lubimy prezenty, dlatego dla osób, które planują zakup nowego telewizora lub soundbara, firma Samsung przygotowała specjalną promocję!

 

Dzięki akcji „CashBack TV” kupujący mogą otrzymać zwrot części pieniędzy, a zaoszczędzoną w ten sposób kwotę przeznaczyć na dowolny cel. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.promocja.samsung.pl, a zwrócone zostanie nam od 100 do nawet 1300 zł! Aby wziąć udział w akcji, do formularza należy dołączyć skan dowodu zakupu urządzenia, np. paragon lub fakturę.

fot. Samsung
fot. Samsung

Promocją objętych zostało łącznie ponad 30 modeli telewizorów o różnej przekątnej ekranu, w tym m.in. wysokiej klasy urządzenia z tegorocznej serii SUHD TV z technologią Quantum Dot, 10-bitowym panelem i funkcją HDR1000.
Oferta „CashBack TV” obowiązuje do 11 grudnia br. Szczegóły promocji, w tym wysokość zwracanej kwoty, dostępne są w regulaminie pod adresem: www.promocja.samsung.pl.

 

Źródło: Samsung

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułB&O PLAY wprowadza nowy A2 ACTIVE
Następny artykułApple ogłasza program wymiany baterii dla iPhone’ów 6s
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.