Samsung Gear S3 już w Polsce

0
fot. Samsung

Jakiś czas temu wspominaliśmy Wam, że 18 listopada Samsung oficjalnie zaprezentuje nowy smartwatch Gear S3. Zegarek trafił już w Polsce do przedsprzedaży!

 

21 listopada Samsung rozpoczął przedsprzedaż swojego najnowszego inteligentnego zegarka Gear S3. Przedsprzedaż potrwa do 30 listopada. Na sklepowe półki trafi on dopiero pierwszego grudnia. Klienci, którzy zamówią zegarek Gear S3 w przedsprzedaży, otrzymają go jako pierwsi.

Dostępne będą dwie wersje smartwatcha: Gear S3 frontier to zegarek dla osób aktywnych. Łączy w sobie ciekawą formę i zaawansowane możliwości. Wersję tę zaprojektowano z myślą o użytkowaniu w każdych warunkach i w dowolnym środowisku – zarówno podczas pracy, jak i w czasie wolnym. Elegancki Gear S3 classic to z kolei doskonała propozycja dla biznesmenów – tworząc listy zadań zegarek staje się centrum zarządzania najbardziej złożonym harmonogramem.

Smartwatch Gear S3 można łatwo spersonalizować, by pasował do każdego stroju lub na specjalną okazję. Wystarczy wybrać inny firmowy pasek lub wykorzystać każdy dowolny o szerokości 22 mm. Zegarek jest wodoodporny, co potwierdza certyfikat IP68. Nowość w serii Gear stanowi użycie w nowym modelu szkła Corning® Gorilla® SR+, które zwiększa wytrzymałość i odporność tarczy zegarka na zarysowania. Smartwatch Gear S3 wyposażony jest w ekran Super AMOLED, a dzięki zastosowaniu technologii AOD (Always-On-Display) zawsze wyświetla godzinę, bez automatycznego wygaszania. Charakterystyczny dla zegarka obrotowy pierścień został uzupełniony o nowe funkcje. Użytkownicy mogą odebrać lub odrzucić połączenie, a także wyciszyć alarm bez dotykania ekranu.

Obie wersje inteligentnych zegarków mają wbudowaną funkcję GPS, która pozwala szczegółowo monitorować codzienną aktywność fizyczną, natomiast wysokościomierz / barometr i prędkościomierz umożliwia rejestrowanie wszystkich parametrów – m.in. ciśnienia atmosferycznego, nagłych zmian pogody, przebytej odległości i prędkości.

 

Źródło: Samsung

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułApple ogłasza program wymiany baterii dla iPhone’ów 6s
Następny artykułPlantronics BackBeat PRO 2 z redukcją szumów
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.