Różowy Samsung Galaxy S7 i S7 Edge w ofercie Sferis

0
fot.samsung.com

Paleta kolorów w smartfonach jeszcze niedawno była bardzo okrojona. Większość telefonów dostępna była jedynie w białym, czarnym lub srebrnym kolorze. Dla miłośników innych odcieni mamy dobrą wiadomość.

Do sprzedaży w Polsce trafił nowy Samsung Galaxy S7 i S7 Edge w kolorze Pink Gold. Pierwszy sklep, który wprowadził go do swojej oferty to Sferis. Parametry oraz cena nie różnią się od pozostałych wersji kolorystycznych. Różowe złoto w wersji S7 to koszt 3199zł. Jeśli zdecydujemy się na zakup telefonu z zakrzywionymi krawędziami zapłacimy 3599zł.

Mimo wszystko najbardziej popularnym kolorem pozostaje wersja czarna. Sprzedaż modeli z rodziny S7 zaskoczyła nawet Samsunga, który postanowił iść za ciosem wypuszczając kolejny nietypowy kolor. Wszystko wskazuje na to, że wielki Sami próbuje podebrać klientów Apple, którzy używają telefonów w odcieniu Rose Gold. Czy Samsung utrzyma w ten sposób pozycje lidera sprzedaży smartfonów?

Źródło: Samsung/Sferis

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowe tanie smartfony od Xiaomi z czytnikami linii papilarnych
Następny artykułWzrost sprzedaży telefonów Huawei
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.