ROCCAT Cross – nowe słuchawki dla graczy

0
fot. Roccat

Dobre klawiatury, szybkie myszki i dobrze przylegające podkładki to niezbędnik każdego gracza. Czy sprzęt może wpłynąć na wyniki osiągane w grach? Tak! Dlatego do powyższego zestawu warto dobrać jeszcze dobre słuchawki.

 

ROCCAT wychodząc naprzeciw wymagającym klientom wprowadził do oferty nowe słuchawki Cross, które zastąpią stary zestaw dedykowany wyłącznie pod jedną platformę. Nowe są kompatybilne ze wszystkimi istniejącymi platformami czyli PC, konsole oraz urządzenia mobilne. Cross mają zagwarantować użytkownikowi idealną jakość dźwięku niezależnie od miejsca użytkowania produktu. ROCCAT zastosował 50-milimetrowe, neodymowe, magnetyczne przetworniki, które mają zapewnić brzmienie o studyjnej jakości. Zastosowane w nausznikach pianki dostosowują się do kształtu ucha zapewniając maksymalny komfort użytkowania. Posłużą nie tylko do grania ale i do komunikacji głosowej, słuchania muzyki czy oglądania filmów.

fot. Roccat
fot. Roccat

Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie w zestawie dwóch wymiennych mikrofonów – jeden do gry na PC i konsolach drugi do zastosowań mobilnych. Każdy z nich wbudowany jest w osobny kabel, z zastosowaną technologią uniemożliwiającą jego zaplątywanie się. Oba przewody podłącza się do portu umieszczonego w dolnej części lewej słuchawki. Producent zadbał o elegancki, a zarazem prosty wygląd słuchawek. Dzięki niewielkiej masie – zaledwie 185 gram – wyróżniają się na tle konkurencji ponieważ są o ponad 70g lżejsze.

ROCCAT Cross pojawi się na rynku europejskim 8 grudnia, cena zestawu to 69,99 Euro, czyli na dziś lekko ponad 300zł.

Źródło: ROCCAT

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNikon D5600 z funkcją stałej łączności
Następny artykułSamsung Galaxy Note 7 powróci na rynek w przyszłym roku?
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.