RiME ukaże się 26 maja na PlayStation 4, Xbox One oraz PC

0

Grey Box, Six Foot oraz niezależny deweloper – studio Tequila Works, potwierdzili datę premiery wyczekiwanej przez graczy i wypełnionej zagadkami gry RiME, która przypada na 26 maja tego roku. Premiera będzie miała miejsce na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

 

Gra będzie dostępna zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej, a jej sugerowana cena detaliczna to 29.99 USD / 34.99 EUR / 29.99 GBP.

Wkrótce potem, RiME pojawi się na konsoli Nintendo Switch, które dzięki opcji przemiany w konsolę przenośną, pozwoli graczom cieszyć się niezrównaną przygodą w dowolnym miejscu. Gra będzie dostępna zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej, a jej sugerowana cena detaliczna to 39.99 USD / 44.99 EUR / 39.99 GBP.

RiME to jednoosobowa gra przygodowa, której celem jest odkrywanie wypełnionego zagadkami świata. Gracz wcieli się w postać chłopca, który po katastrofie morskiej budzi się na tajemniczej wyspie. Za pomocą światła, dźwięku, perspektywy, a nawet czasu gracz będzie poznawał kolejne sekrety wyspy.

Zainspirowane surowym, spalonym słońcem krajobrazem wybrzeży Morza Śródziemnego, RiME ukazuje nam swój zdumiewający świat wypełniony żywymi barwami oraz poruszającymi melodiami pobrzmiewającymi w tle, które wspólnie utworzą scenerię, na której rozegra się niezwykle osobista opowieść.

 

Źródło: inf. prasowe