Ravcore prezentuje – pierwsze gamingowe słuchawki dla kobiet w ciąży

0

Ravcore, czołowy polski producent peryferii komputerowych, pragnie ogłosić efekty badania przeprowadzonego nad kolejnymi słuchawkami gamingowymi – Ravcore Child. Najnowsza odsłona sprzętu dla graczy od Ravcore to fenomenalne urządzenie audio skierowane dla brzemiennych kobiet. Jak wynika z testów producenta, 95% kobiet, które w trakcie ciąży korzystały z tych słuchawek, urodziło prawdziwego gracza.

 

Ravcore od zawsze marzył o tym, aby wykreować przyszłe pokolenie graczy wychowując je już od najmłodszych lat. Próbowaliśmy z różnymi produktami, m.in. Ravcore Smurf dla dzieci w wieku przedszkolnym. W trakcie testów Smurfa uznaliśmy, że miłość do gamingu można zboostować jeszcze przed oficjalnymi narodzinami. Tak powstała seria Child – komentuje Łukasz Jakrukbiak, coach motywacyjny Ravcore.

Ravcore Child to słuchawki, które zakłada się bezpośrednio na brzuch kobiet nie wcześniej niż w 24 tygodniu, 3 dniu i 5 godzinie ciąży. Z wyglądu przypominają standardowe słuchawki Ravcore Dynamite, jednak w rzeczywistości, zamiast dynamitu płód otrzymuje prawdziwie atomową eksplozję dźwięku. Ten przysłowiowy wybuch w technologii 7.1 pozwala maksymalnie wyostrzyć wszystkie zmysły gracza jeszcze w brzuchu matki.

Choć z początku byliśmy bardzo sceptyczni co do pomysłu stworzenia słuchawek dla kobiet w ciąży, ostatecznie musimy przyznać, że akcja podbicia przez gaming branży parentingowej okazała się być strzałem w dziesiątkę. Słuchawki wchodzą w rynek jak przysłowiowe heady z aimbota i już wkrótce planujemy ekspansję na całą Europę – twierdzi magnat w obozie Ravcore, Paweł „Kruk” Krukowski.

Słuchawki są wyposażone w paso-szelki, które ułatwiają przymocowanie słuchawek do brzucha wewnętrzną, obszytą w jedwab stroną muszli. Dodatkowo, są na tyle elastyczne, że rozciągają się wraz z rosnącym brzuchem matki. Dźwięk przestrzenny rozlewa się na cały płód, poprawiając jego czas reakcji, mikro, makro i zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji w trakcie nawet najtrudniejszych pojedynków rankedowych.

Test słuchawek Ravcore Child został przeprowadzony we współpracy z amerykańskimi naukowcami na reprezentatywnej grupie stu dwóch przyszłych matek. Z początku korzystaliśmy wyłącznie z utworów z najpopularniejszych polskich gier, takich jak Wiedźmin i Deluxe Ski Jump, powoli przechodząc na muzykę z League of Legends – zdradza Stephen Raven, CPO z Instytutu Matki i Gracza. – Badania kończyliśmy na włączaniu odgłosów z gry Counter-Strike: Global Offensive i nauce języka rosyjskiego na podstawie dźwięków zgranych z czata głosowego na publicznych serwerach CS:GO w Rosji – dodaje Raven.

Pierwsze słowa wypowiedziane przez Stasia to „RUSH B” – zdradza jedna z uczestniczek testów, Krystyna Gazownia. Już w momencie urodzin dłoń naszego szkraba ułożona była w uchwyt claw grip, natomiast jego APM wynosił minimum 200. Jesteśmy z niego bardzo dumni – dodaje Pani Krysia.

Wkrótce planujemy kolejne testy, tym razem przy użyciu ścieżki dźwiękowej ze StarCrafta i utworów z koreańskiej sceny pop, tzw. k-popu. Dodatkowo chcemy, aby płód słuchał komentarzy z gier takich graczy, jak JaeDonga, MC, MVP lub sOs oraz zespołów SK Telekom T1 i ROX Tigers. Dzięki tym aktywnościom mamy nadzieję, że urodzi się nie gracz, lecz progamer – podkreśla Krukowski z Ravcore.

Słuchawki Ravcore Child dostępne są w sprzedaży w sieci sklepów Brzdąc w cenie już od 1337 PLN. Więcej informacji znajduje się na stronie głównej producenta www.Ravcore.com.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUlefone Gemini – smartfon z podwójnym aparatem za 799 zł
Następny artykułART AR-75 – uniwersalny uchwyt do większości TV
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.