Pudełkowa premiera limitowanej edycji gry Urban Empire

0

W Urban Empire gracz rządzi miastem przez 200 lat, rozwijając infrastrukturę, stawiając czoła oczekiwaniom mieszkańców i podejmując polityczne decyzje. Pudełkowa wersja gry w Limitowanej Edycji Specjalnej ukaże się na rynku 24 lutego, jej dystrybutorem jest cdp.pl.

 

W Urban Empire kierujesz rodem, z którego wywodzą się kolejni burmistrzowie, rządzisz miastem i mieszkańcami przez okres 200 lat. Rozwijaj infrastrukturę, planuj dzielnice miasta, omawiaj polityczne decyzje w radzie miasta, przekupuj lub szantażuj swoich przeciwników, respektuj demokratyczne prawa mieszkańców lub ignoruj je i rządź samodzielnie – decyzja należy do ciebie!

Zaczynając w 1820 roku, rozwijaj swoje miasto przez pięć różnych okresów historycznych, z charakterystycznymi dla każdego z nich zagrożeniami i możliwościami. Podejmuj wyzwania swoich czasów, tocz polityczne walki, doświadczaj wydarzeń zmieniającego się świata i pionierskich wynalazków, twórz własny unikatowy Urban Empire!

Urban Empire jest pionierską odmianą gier strategicznych, które łączą w sobie zadania budowania miasta z koniecznością podejmowania politycznych decyzji, a to wszystko na przestrzeni 200 lat rozwoju historycznego, co sprawia, że mamy do czynienia z zupełnie nową rozgrywką, gdzie gracze muszą połączyć planowanie strategiczne i rozumienie polityczne, by z sukcesem zarządzać miastem jako jego burmistrz.

LIMITOWANA EDYCJA SPECJALNA GRY URBAN EMPIRE ZAWIERA:

  • DLC Half Timbered Building – 7 budowli z czasów sprzed 1820 roku, które nadadzą tradycyjny, oldschoolowy wygląd twojemu imperium.
  • Cyfrową ścieżkę dźwiękową z gry.
  • Plakat.

 

Źródło: cdp.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułArchos ma prawo do użycia marki Kodak. Będą nowe tablety
Następny artykułNice Slice – najostrzejsza gra sezonu już dostępna
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.