Promocja od Lumix i Adobe

0

W związku ze zbliżającymi się świętami w sklepach pojawia się coraz więcej ciekawych ofert. Aby nie zostać w tyle Panasonic przygotował wyjątkową promocję dla klientów, którzy zdecydują się na zakup aparatu Lumix G80. Zobaczcie co możecie otrzymać w prezencie.

 

Panasonic LUMIX G80 to kompaktowy model aparatu o wymiennej optyce i solidnej budowie. Zaprojektowany specjalnie dla aktywnych osób, które nie zwracają uwagi na to jaka jest pogoda. Urządzenie posiada matrycę Digital Live MOS o rozdzielczości 16 megapikseli, bez filtra dolnoprzepustowego, pozwalająca na wykonywanie dobrej jakości realistycznych zdjęć. Aparat został wyposażony w nowy system podwójnej stabilizacji obrazu w matrycy oraz obiektywie. Zastosowana technologia pozwala uzyskać ostrzejsze i wyraźniejsze zdjęci a w trudnych warunkach oraz w ruchu.

Teraz kupując ten model otrzymacie dostęp do Adobe Creative Cloud na rok za darmo! Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2016r. Oferta skierowana jest na rynek Polski, Czeski i Węgierski. W Polsce można z niej skorzystać kupując G80 w sieci sklepów EURO i Euronet oraz w BeikS, Fotoplus, Cyfrowe, Abfoto i Fotojoker.

Wszystkich zakochanych w fotografii gorąco zachęcamy do skorzystania z tej oferty!

Źródło: informacja prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTouchWiz zastąpiony nową nakładką Samsung Experience
Następny artykułJBL Cinema SB 450
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.