Projektor LED Vision 130 za 299 zł w Biedronce

0

Biedronka nie raz zaskakiwała nas elektroniką dostępną w swojej ofercie. Niektóre promocje wzbudzały wielkie zainteresowanie, a kolejki przed sklepami zbierały się jeszcze przed otwarciem. Tym razem na półki popularnej sieci trafia projektor!

 

Projektor multimedialny Vision 130 – nowy produkt marki Hykker trafi do sieci sklepów Biedronka na terenie całej Polski już 21 listopada. Vision 130 to wielofunkcyjny, multimedialny projektor w najnowszej technologii LED, który sprawdzi się w każdym otoczeniu – zarówno w domu, jak i biurze. Urządzenie zdecydowanie wyróżnia się estetyczną, bazującą na czarnych elementach, stylistyką i pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej od 34 do 130” w rozdzielczości HD i fullHD o jasności 110 lumenów. Projektor wyposażono w wejścia HDMI, USB, SD, AV i RGB, dzięki czemu jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi urządzeniami na rynku. Wygodę użytkowania zapewnia regulowany kąt pochylenia oraz dołączany pilot sterujący.

Sprzedaż projektora rusza w 21 listopada i potrwa aż do wyczerpania zapasów. Produkty będą dostępne w cenie 299zł w sklepach sieci Biedronka na terenie całej Polski.

Źródło: Hykker

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowy złośliwy wirus na Facebooku. Nie wolno otwierać plików typu SVG
Następny artykułB&O PLAY wprowadza nowy A2 ACTIVE
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.