Problemy z najnowszym smartfonem od Apple

0
spigen.com

Nowy smartfon IPhone X zapowiadał się bardzo dobrze. Wielu miłośników firmy z nadgryzionym jabłkiem w logo wyczekiwała go z niecierpliwością.
Czyżby okazał się wadliwy?

 
Na forum Apple wybuchła dyskusja. Wielu użytkowników IPhone’a X zgłasza problem z odbieraniem połączeń przychodzących. Czym jest to spowodowane?
 
Dzieje się tak, ponieważ podczas, gdy ktoś do nas dzwoni smartfon wibruje oraz emituje dźwięk, ale jego ekran nie jest aktywowany. W związku z czym posiadacze urządzenia od Apple mają utrudnione korzystanie.
 
Użytkownicy zgłaszają również, że nie są w stanie odebrać jakichkolwiek połączeń ani nawet zobaczyć kto dzwoni. Telefon nie wyświetla wcale nadawcy połączenia lub wyświetla, ale dopiero po kilku sekundach.
 
Problem został zgłaszany już w grudniu, jednak od tego czasu coraz więcej osób skarży się na tą samą usterkę. Nie pomaga restart telefonu ani przywracanie do ustawień fabrycznych. Odpowiedź od Apple jest nijaka, jednak zawiadamia, że bacznie cały czas przygląda się zgłoszeniom.
 
Źródło: engadget.com

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNaładuj smartfon w autobusie
Następny artykułCzy nadchodzi premiera MI MIX 2S?
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.