Prezent w postaci 11GB za 8zł na wakacje

1
fot. Mobile Vikings

Operatorzy cały czas prezentują nowe oferty aby zachęcić nowych klientów i utrzymać obecnych. Z okazji wakacji Mobile Vikings przygotował dla nas specjalną ofertę.

 

W wakacje zużywamy najwięcej transferu danych. W tym okresie najchętniej dzielimy się swoimi przeżyciami w social media, poszukujemy informacji, ofert czy po prostu w wolnym czasie oglądamy filmy. Istnieje również grupa użytkowników, którzy ze względów zawodowych podczas wakacji nie mogą sobie pozwolić na całkowite przejście w offline – Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska

Od dziś użytkownicy sieci Mobile Vikings za jedyne 8zł mogą aktywować jednorazowy pakiet 11 GB. Z oferty VIKejszyn można skorzystać tylko raz. Promocja trwa od 5 lipca do 31 sierpnia.

Pakiet można aktywować poprzez konto na stronie internetowej lub poprzez aplikację Viking App i będzie aktywny przez 31 dni od momentu aktywacji.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWindows 10 niedługo przestanie być darmową aktualizacją
Następny artykułSony Mobile ma nową strategię sprzedaży smartfonów na Europę
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.
  • Exynos

    Niech ktoś mi powie co to w ogóle za sieć?