Powerbank ADATA A10050QC. Od zera do 80% w 30 minut

0

Natłok obowiązków, powoduje że zaczyna brakować nam czasu na najprostsze czynności takie jak ładowanie telefonu. Nowy powerbank marki ADATA o pojemności 10050 mAh może jednak nam w tym pomóc.

 

PowerBank jest wyposażony w funkcję szybkiego ładowania, porty USB typu C oraz obudowę wykonaną z galwanizowanego aluminium. ADATA A10050QC wykorzystuje technologię Qualcomm Quick Charge 3.0, która jest 40% wydajniejsza od rozwiązania poprzedniej generacji. Dzięki temu umożliwia ładowanie urządzeń do 4 razy szybciej. Typowy smartfon z ekranem o przekątnej 5 cali może zostać naładowany od zera do 80% w zaledwie 30 minut. Dodatkowo powerbank obsługuje technologię INOV (Intelligent Negotiation of Optimum Voltage), która odpowiada za automatyczne regulowanie wyjściowego napięcia ładowania w zakresie od 5 do 12 V.

002

Akumulatory o całkowitej pojemności 10050 mAh zostały zamknięte w obudowie, wykonanej z galwanizowanego aluminium. Wbudowane porty – jeden klasyczny, a drugi USB typu C, umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Łączne natężenie prądu ładowania to aż 4,6 A, natomiast całkowita moc to 23 W. Powerbank może w tym samym czasie zasilać podłączone urządzenia i ładować swoje akumulatory.

003

Za bezpieczeństwo użytkowania ADATA A10050QC odpowiada 6 systemów – ochrona przed przeładowaniem i całkowitym rozładowaniem, zabezpieczenie przed zwarciem lub przegrzaniem oraz odporność na przepięcia i zbyt duży prąd ładowania. Gwarantują one długą żywotność banku energii. Do informowania o poziomie naładowania służą cztery diody LED, umieszczone na bocznej krawędzi.

Powerbank występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – niebieskiej oraz szarej. Ma wymiary 105,2 x 64,07 x 23 mm i waży 247 g. ADATA A10050QC trafi do sprzedaży w Polsce w grudniu, z sugerowaną ceną 139 zł. Będzie objęty roczną gwarancją producenta.

Źródło: inf. prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNelro Data zwiększy zasięg dronów
Następny artykułNokia uruchamia stronę poświęconą telefonom. Mamy oficjalny powrót
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.