Plantronics BackBeat PRO 2 z redukcją szumów

0
fot. Plantronics

Jeszcze nie tak dawno technologia Active Noise Cancelling(ANC), kojarzyła nam się głównie ze słuchawkami produkowanymi przez firmę BOSE. Okazuje się jednak, że coraz więcej producentów stosuje podobne rozwiązania w swoich produktach. Czym zaskoczy nas marka Plantronics?

 

Producent wprowadza na rynek nowe bezprzewodowe słuchawki BackBeat PRO 2 oraz BackBeat PRO 2 Special Edition. Nowe słuchawki oferują więcej niż konkurencja w tym przedziale cenowym. Dzięki systemowi aktywnej redukcji szumów z otoczenia (ANC) zapewniają one użytkownikowi ucieczkę z hałaśliwego świata. W każdej chwili za pomocą jednego przycisku można przełączyć się w tryb otwarty, aby usłyszeć powiadomienia czy rozmowy płynące z otoczenia bez zdejmowania słuchawek. Słuchawki zapewniają bezprzewodową swobodę na dystansie do 100 metrów, dzięki technologii bluetooth klasy 1. System Plantronics smart power management zadba o to abyśmy mogli słuchać muzyki przez 24 godziny na jednym cyklu akumulatora. Słuchawki w trybie czuwania pozostają na okres 21 dni, natomiast w trybie hibernacji SeepSleep nawet do pół roku. SE wspierają parowanie poprzez NFC.

“Coraz więcej osób jest skłonnych porzucić krępujące przewody, aby bez straty jakości odtwarzanego dźwięku korzystać ze słuchawek bezprzewodowych. Słuchawki BackBeat PRO 2 zostały zaprojektowane w zgodzie z tym trendem,” – powiedział Tanguy Leborgne, wiceprezes Działu Rozwiązań Konsumenckich w Plantronics. – “Redukcja hałasów otoczenia, 24-godzinna praca na jednym cyklu akumulatora oraz autorska jakość dźwięku Plantronics sprawiają, że użytkownik może doświadczyć soczystych basów, wyrazistych wysokich tonów oraz naturalnie brzmiących tonów średnich w swoich ulubionych utworach muzycznych, zarówno w biurze, w domu czy w długiej podróży.”

fot. Plantronics
fot. Plantronics

Nauszniki zostały pokryte pamięciową gąbką, dopasowującą się do kształtu ucha. Pałąk, który przylega do głowy użytkownika został obszyty skórą. Komfortowa konstrukcja powinna sprzyjać długim muzycznym sesjom. Słuchawki możemy połączyć z wieloma urządzeniami, w tym z dwoma jednocześnie. Dzięki wbudowanemu podwójnemu mikrofonowi, bez problemu poprowadzimy rozmowę telefoniczną. W zestawie do słuchawek znajdziemy kabel 3.5mm przydatni np. podczas korzystania z multimediów w trakcie lotu.

backbeat-pro2-black-case
fot. Plantronics

BackBeat PRO 2 będą dostępne w kolorze opalizującej czerni u autoryzowanych partnerów Plantronics w cenie 1099 zł. Z kolei BackBeat PRO 2 SE oferujące parowanie w technologii NFC, design Premium oraz podróżne etui, dostępne będą w kolorze grafitowej szarości w cenie 1249 zł.

 

Źródło: Informacja Prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSamsung Gear S3 już w Polsce
Następny artykułCzy projektor sprawdzi się w każdym wnętrzu?
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.