Pamięci ADATA XPG DDR4 są oficjalnie kompatybilne z AM4 i Ryzen

0

AMD potwierdziło zgodność pamięci DDR4 XPG, produkowanych przez ADATA, z gniazdem AM4 i współpracującymi z nim procesorami nowej serii Ryzen.

 

Certyfikat dotyczy wszystkich pamięci DDR4 marki XPG, których oferta dedykowana jest dla graczy i entuzjastów nowych technologii. Testowane modele były zainstalowane na płytach głównych MSI, zapowiadając tym samym współpracę między firmami ADATA i MSI.

Korzyści z certyfikacji

Potwierdzona przez producenta zgodność oznacza, że klienci wybierając pamięci XPG do płyt głównych opartych o gniazdo AM4, kupują w pełni kompatybilny produkt. Dzięki temu nie muszą martwić się o problemy z POST lub o inne kwestie związane z niezgodnością.

Doskonałe dla overclockerów

Kompatybilność obejmuje również technologię A-XMP, czyli AMD Extreme Memory Profile. Oznacza to, że XPG DDR4 zostały przetestowane w profilach przetaktowywania, a nie tylko przy fabrycznej prędkości. Gwarantuje to niezawodność i stabilność nawet podczas wysokiego obciążenia.

Pełna lista zatwierdzonych modeli XPG DDR4:

Nazwa produktu Specyfikacja
XPG Flame DDR4-2400 U-DIMM
DDR4-2666 U-DIMM
DDR4-2933 U-DIMM
XPG Z1 DDR4-2400 U-DIMM
DDR4-2666 U-DIMM
DDR4-2933 U-DIMM
DDR4-3200 U-DIMM

 

Źródło: inf. prasowe

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułIMM: Wirtualna rzeczywistość nie tylko dla nerdów
Następny artykułZwiastun Sniper Ghost Warrior 3 pt. „Bracia”
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.