Orange – Bonus za zarejestrowanie

0
fot.Orange

W związku z koniecznością rejestracji kart SIM, wspominaliśmy Wam ostatnio, że Play jako pierwszy zaproponował bonus dla tych, który zarejestrują swój numer. Nie trzeba było długo czekać aby kolejny operator zaproponował podobne rozwiązanie.

Orange przygotował specjalną ofertę promocyjną dla swoich klientów, którzy w ofercie prepaid zarejestrują swój numer. Dzięki nowej promocji właściciel numeru otrzyma 1000 minut do wszystkich sieci oraz pakiet 10 GB, do wykorzystania w ciągu 30 dni. Patrząc na wszystkich operatorów widzimy, że jeden po drugim będą kusić klientów jednocześnie chcąc załatwić „przymusową” rejestracje kart sim. Aby odebrać bonus w ciągu 60 dni od rejestracji karty SIM należy wysłać SMS-a o treści BONUS na numer 80028. Oferta obowiązuje również klientów nju mobile.

Na jeden PESEL możemy zarejestrować do 20 numerów. Jeśli posiadamy firmę na REGON będziemy mogli przypisać aż 100 numerów. Dotychczas tylko dwóch operatorów podało oficjalnie sposoby jak zarejestrować karty pre-paid bez abonamentu. Orange tak samo jak i Play szuka możliwości złapania nowych klientów, jednocześnie prezentując jak w prosty sposób można zarejestrować numer.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTwitter ułatwia blokowanie użytkowników
Następny artykułIPhone 6 i 6 Plus zostaną wycofane ze sprzedaży w Chinach?
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.