Okulary VR do starterów w Plusie

0

Jak zainteresować potencjalnych klientów? Zaproponować coś czego jeszcze nie było! Plus wprowadza limitowaną edycję starterów JA+ Internet na Kartę. Zestaw zawierać będzie kartonowe okulary VR oraz pakiet 3GB za jedyne 15zł.

 

Wirtualna rzeczywistość staje się coraz bardziej popularna, a dostęp do niej jest coraz łatwiejszy. Aby z niej korzystać wystarczy mieć tylko odpowiedni telefon i okulary VR. O kartonowych okularach jako dodatek do produktu myślał nawet producent Coca-Coli. Aby otrzymać limitowaną wersję gogli VR wystarczy kupić limitowaną edycję starterów JA+ Internet na Kartę 15GB za 15zł.

fot. Plus
fot. Plus

Na start otrzymamy 3GB internetu, premie dodatkowych 12 GB za wykonanie doładowania na kwotę minimum 20zł, w późniejszym okresie użytkowania bonus nawet 36GB przy doładowaniu za 100zł. Jeśli zależy nam na długiej ważności karty, doładowując numer za 150zł otrzymamy rok ważności konta i wspomniane 36GB.

Dla nocnych marków dobrą wiadomością będzie możliwość wykupienia Nocnego Transferu w cenie 10zł za 30 dni. Dzięki temu w godzinach 01:00-08:00 będziemy mogli pobrać nawet 200GB.

Startery z okularami VR można dostać w Punktach Sprzedaży sieci Plus.

Źródło: Plus

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPakiety przeglądowe za darmo od Skody
Następny artykułPrezent po awarii w T-Mobile
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.