Redakcja

Monika Wojciechowska
Założycielka
monika@technologiczna.pl

Jestem miłośniczką gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo – spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10 :). Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.

 

Karol G.
Redaktor Naczelny – Technologie
karol@technologiczna.pl

Tech-maniak wspierający wszystkich miłośników nowych technologii. Dzień bez nowinek technologicznych jest dniem straconym!

 

Rafał Jodłowski
Redaktor Naczelny – Motologiczna
rafal@motologiczna.pl

Realizator dźwięku z papieru, meloman z zamiłowania. Włoska motoryzacja i brytyjska muzyka. W żyłach płynie benzyna, a w sercu dudni rock.

 

Szymon Lewandowski
Redaktor prowadzący – Komputery

Zafascynowany nowoczesnymi technologiami i rynkiem PC. Na co dzień uczeń informatyki, po godzinach redaktor technologicznej, majsterkowicz i samozwańczy pisarz.

 

Jakub Schulz
Redaktor

Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.

Pisali dla nas:
– Justyna F.
– Krzysztof L.
– Krzysztof J.