NZXT Aer F – wydajne wentylatory na lata

0

Firma NZXT przedstawia wentylatory z serii Aer F. Ich cechą charakterystyczną jest wysoki przepływ powietrza. Aer F korzystają z łożysk FDB, których deklarowana żywotność wynosi 60 000 godzin. 

 

Ich łopatki zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić wysoki przepływ powietrza przy niskim poziomie hałasu. Ta właściwość sprawia, że są polecane jako wentylatory do montażu w obudowie. Dla chłodnic chłodzenia wodnego są dedykowane Aer P o podwyższonym ciśnieniu statycznym. Wyciskanie ostatnich soków ze sprzętu PC jest dla nas istotne: czy to poprzez podkręcanie najwydajniejszych procesorów, czy konfiguracji składającej się np. z dwóch kart GTX 1080 Ti, które wymagają dobrego przepływu powietrza w obudowie. Wentylatory Aer F to wydajność, a jednocześnie wysoka kultura pracy – tłumaczy Johnny Hou, założyciel i CEO NZXT.


Do wentylatorów można dokupić kolorowe nakładki, które występują w trzech wariantach – czerwonym, niebieskim oraz białym. Są one również kompatybilne z Aer P.
Wentylatory Aer F występują w dwóch rozmiarach – 120 mm i 140 mm. W polskich sklepach dostępne będą od kwietnia 2017, pojedynczo i w dwupakach.

Przewidywane ceny detaliczne wentylatorów NZXT Aer F:

Aer F120 (Single Pack) – 77 PLN
2 x Aer F120 (Twin Pack) – 129 PLN
Aer F140 (Single Pack) – 85 PLN
2 x Aer F140 (Twin Pack) – 142 PLN

Nakładki gumowe Aer Trims 120 mm (dwupak) – 25 PLN
Nakładki gumowe Aer Trims 140 mm (dwupak) – 25 PLN

Wentylatory są objęte dwuletnią gwarancją producenta.

 

Źródło: inf. prasowe

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMonitor 4K z G-SYNC od AOC
Następny artykułCooler Master prezentuje nowy zasilacz za blisko 1000 $
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.