Nowy zwiastun The Surge

0

Zapraszamy do obejrzenia nowego zwiastuna gry The Surge przygotowywanej przez studio Deck 13. Film przedstawia pierwszy dzień Warrena w nowej pracy w kompleksie CREO – megakorporacji, której misją jest uratowanie dystopijnego świata przyszłości przed zagładą, którą sam sobie zgotował.

 

Warren zostaje zatrudniony jako pracownik wspomagany egzoszkieletem. Rutynowy zabieg wszczepienia w tkanki ciała wyposażenia niezbędnego do pracy zbiega się w czasie z katastrofą w głębi zakładu CREO. To tylko pierwsze z koszmarnych wydarzeń, które zamienią jego debiut na nowym stanowisku w zaciętą walkę o przetrwanie wśród przeprogramowanych robotów, oszalałych pracowników z przepalonymi implantami mózgowymi i sztucznej inteligencji, która chce go za wszelką cenę unicestwić.

Aby przeżyć, musisz improwizować – na szczęście masz do dyspozycji egzoszkielet najnowszej generacji i narzędzia pracowników CREO, które mimo pierwotnego przeznaczenia doskonale sprawdzają się w roli broni. Wyposażenie kompatybilne z egzoszkieletem uczyni cię szybszym, silniejszym i bardziej wytrzymałym. Podczas walki możesz celować w konkretne kończyny przeciwników, odcinać je i zabierać ze sobą przymocowany do nich sprzęt, by ulepszać własny pancerz. Doskonalenie egzoszkieletu umożliwi ci eksplorację coraz głębszych zakamarków kompleksu CREO, gdzie stawisz czoła szaleństwu wywołanemu przez katastrofę.

Spróbuj przetrwać w CREO, polegając na swoim egzoszkielecie, mocnym opancerzeniu i prawie nieograniczonym kombinacjom uzbrojenia. The Surge zasieje chaos na platformach PS4, Xbox One i PC już w maju 2017 r.

 

Źródło: CDP.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułEdimax IC-3210W – funkcjonalna kamera bezprzewodowa
Następny artykułPrzenośna muzyczna rozrywka od Manta
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.