Nowy zwiastun The Surge

0

Studio Deck 13 opublikowało dziś nowy zwiastun gry The Surge, szalonej fabularnej gry akcji, która rozgrywkę zbliżoną do gatunku soulslike przenosi w realia science-fiction. Dystrybutorem gry jest cdp.pl.

 

W poprzednim materiale mogliśmy towarzyszyć Warrenowi podczas pierwszego dnia w nowej pracy; tym razem zwiastun zabiera nas w głąb kompleksu CREO, gdzie obserwujemy elektryzujące, efektywne walki głównego bohatera ze zmechanizowanymi przeciwnikami.

Megakorporacja CREO dąży do zneutralizowania druzgocących efektów zmian klimatycznych. W jej głównej placówce dochodzi jednak do tajemniczej katastrofy. Po odzyskaniu przytomności Warren odkrywa, że znalazł się w nowej, śmiertelnie niebezpiecznej rzeczywistości. Wszystko dookoła – od przeprogramowanych robotów i oszalałych współpracowników w egzoszkieletach po zbuntowaną sztuczną inteligencję – chce za wszelką cenę pozbawić go życia.

Rozpocznij desperacką walkę o przetrwanie i pokonuj zastępy nieprzewidywalnych przeciwników w dynamicznych, efektownych starciach wręcz. Rośnij w siłę dzięki innowacyjnemu systemowi łupienia ciał wrogów – celuj w konkretne części ciała, odcinaj je i dodawaj pozyskaną w ten sposób broń i opancerzenie do własnego ekwipunku!

Gra The Surge w wersji na PlayStation 4, Xbox One i PC trafi na sklepowe półki 16 maja.

Źródło: inf. prasowe

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWooler 3D Slim – odświeżone pióro drukujące ART
Następny artykułKolekcjonerska edycja Persona 5 dostępna w polskiej dystrybucji
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.