Nowy model klawiatury FX od ROCCAT

0

Gaming to nie tylko duże monitory, świetne karty graficzne i dobre procesory. Coraz lepsze komputery do gry wymagają też świetnych akcesoriów w postaci myszek do gry czy klawiatur. Gracze coraz częściej wybierają nie tylko dobre produkty ale też te z ponadprzeciętnym wyglądem.

 

Suora FX przy wsparciu oprogramowania ROCCAT Swarm umożliwia graczom wybór dowolnego odcienia podświetlenia klawiatury w konfiguracji około 17 milionów kolorów. Użytkownicy mogą – dzięki klawiszom od F1 do F4 – zmieniać rodzaj podświetlenia produktu. Dostępne efekty to: fala, oddychanie, kamień wpadający do wody lub jednolity, stały kolor.

ROC-SuoraFX_Top_View
fot. ROCCAT

ROCCAT Suora FX poza zmiennymi kolorami ma też zapewnić gamingową precyzję działania. Producent oferuje swoim użytkownikom solidną, bezramową konstrukcję, pozbawioną klawiszy multimedialnych i innych, zbędnych przycisków pod kciukami. Żywotność gwarantowana przez producenta to 50 milionów naciśnięć, częstotliwość przesyłania danych na poziomie 1000Hz (1 ms), pełny anti-ghosting i 6 programowalnych klawiszy makr.

Suora w wersji FX trafi do sklepów 6 grudnia 2016 roku, cena rynkowa produktu to 139,99 Euro. 

Źródło: Galaktus

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułEdycja specjalna głośników JBL
Następny artykułHuawei sprzedał już 9 mln popularnego flagowca P9
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.