Nowy GeForce od Palita! – 1080 Dual OC

0

Palit Microsystems, producent kart graficznych, ogłosił nowy flagowy produkt Palit GeForce GTX 1080 z podwójnym OC. Zasilany jest przez nową, energooszczędną ale wysoko wydajną architekturę NVIDIA Pascal. Wprowadzenie podwójnego OC dla GTX 1080 zapewnia zdumiewającą wydajność, kompaktową konstrukcję oraz radość z wciągających gier opartych na innowacyjnych technologiach.

 

GeForce GTX 1080 uzbrojony jest w 2560 rdzeni CUDA, wyposażony w super szybki FinFET, wysokiej przepustowości technologię GDDR5X. Wszystko to wraz z dodatkowym wsparciem dla DirectX 12 ma zapewnić najszybsze, energooszczędne płynne doświadczenia dla większości gier. Palit GeForceGTX 1080 Dual OC jest przeznaczony do dostarczania 3x większej wydajności niż poprzednia generacja kart grafiki, a jego przełomowe innowacje w grach dają graczom nowe możliwości, aby cieszyć się doświadczeniami wirtualnej rzeczywistości.

Cechy:

  • Palit GeForce GTX 1080 posiada własny design, który zapewnia najlepszy stosunek C/P
  • Podkręcona wersja
  • 8GB, 10Gbps GDDR5X pamięci na pokładzie
  • Podwójny wentylator, rozwiązanie z podwójnym slotem
  • działa bezgłośnie podczas pracy z aplikacjami multimedialnymi i pod lekkim obciążeniem
  • DrMOS
  • Wspornik o budowie plastra miodu
  • narzędzie ThunderMaster

Palit GTX wprowadził serie: GTX 1080 GameRock, Jetstream oraz Dual, aby zapewnić kompleksowe rozwiązanie dla różnych potrzeb użytkowników komputerów PC.

 

Źródło: inf. prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułChuango E5 – inteligentna wtyczka dla inteligentnego domu
Następny artykułWiększy, odważniejszy i lepszy niż kiedykolwiek. Nowy DiRT już w czerwcu
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.