Nowe zestawy muzyczne Sony o dużej mocy

0

Firma Sony wprowadza do oferty dwa nowe zestawy muzyczne o dużej mocy: MHC-V50D oraz SHAKE-X30D. Gwarantują one udaną zabawę w każdym pomieszczeniu, a dzięki firmowej technologii Smart High Power i membranom stożkowym Mica Cone łączą wysoką jakość dźwięku z imponującą mocą.

 

Oba urządzenia hi-fi są źródłem potężnego basu. Amatorzy nocnego imprezowania w gronie przyjaciół znajdą w nich ponadto szereg atrakcyjnych funkcji, takich jak oświetlenie, tryb karaoke, obsługa ruchami czy efekty DJ. Nowe modele pozwalają w prosty sposób podłączyć telefon i włączyć zapisaną w nim listę odtwarzania. Do bezprzewodowego przesyłania dźwięku można użyć łącza Bluetooth. Uzupełnia je technologia NFC, służąca do łączenia urządzeń jednym dotknięciem.

Całonocna zabawa przy muzyce z zestawu V50D

Zintegrowany, nieduży zestaw MHC-V50D stworzy nastrój prawdziwej zabawy. Mocny, odczuwalny dźwięk to zasługa technologii Smart High Power, która zwiększa ciśnienie akustyczne i pozwala uzyskać potężny bas z łamanej komory głośnika z powiększonym wyjściem. Podkręcanie tonów niskich bez pogorszenia ogólnej jakości dźwięku umożliwiają także stożkowe membrany Mica Cone. Dzięki zastosowaniu włókna MRC (Mica Reinforced Cellular) odznaczają się one sztywnością i zachowują kształt nawet przy ruchach z dużą szybkością oraz pod działaniem wysokiego ciśnienia.

Używając aplikacji Fiestable, można zmieniać kolor oświetlenia głośników i wyświetlanych wzorów oraz synchronizować światła z rytmem muzyki. Funkcja obsługi ruchami pozwala w prosty sposób sterować takimi funkcjami, jak odtwarzanie, DJ, sampler i oświetlenie: wystarcza do tego skinienie ręki. Obsługę w nocy ułatwia podświetlany panel dotykowy.

Dwa wejścia mikrofonowe pozwalają organizować zawody karaoke. Efekty echo i fader sprawiają, że uczestnicy rywalizacji stają się prawdziwymi gwiazdami wieczoru. Wbudowany odtwarzacz obsługuje nawet płyty DVD karaoke i pozwala wyświetlać teksty utworów na telewizorze podłączonym do wyjścia HDMI.

Zestaw V50D ma zwartą, jednoelementową konstrukcję i jest wyposażony w uchwyt do przenoszenia. Idealnie sprawdza się podczas spotkania przy grillu lub całonocnej zabawy w gronie przyjaciół.

Podłączenie telefonu komórkowego lub tabletu umożliwia łącze Bluetooth i technologia łączenia jednym dotknięciem NFC. Unika się wówczas użycia przewodów, a dzięki wbudowanemu kodekowi Sony LDAC, uzyskuje się równie wysoką jakość dźwięku.

X30D: parkiet rusza do tańca

3-elementowy zestaw SHAKE-X30D przykuwa uwagę śmiałym wyglądem oraz bogatym zestawem funkcji, dzięki którym całonocna zabawa rozkręci się na całego. Głównym elementem zestawu jest odtwarzacz hi-fi, a uzupełniają go dwa głośniki, które można ustawić w dowolnym miejscu, na przykład po bokach telewizora.

Membrany Mica Cone w głośnikach oraz technologia Smart High Power zapewniają mocny dźwięk z dużą ilością basu — bez szkody dla jakości brzmienia, z której słyną głośniki Sony.

Dwa wejścia mikrofonowe pozwolą używać zestawu X30D również podczas pojedynków karaoke. Użytkownik ma również do dyspozycji gniazdo gitarowe oraz wejście HDMI ARC do podłączenia telewizora. W rozruszaniu zabawy pomogą też funkcje DJ oraz efekty dźwiękowe, takie jak echo i fader. Podświetlane głośniki pozwalają wyświetlać na pobliskich ścianach migające wzory, których kolorzmienia się w rytm muzyki.

Sprzedaż MHC-V50D rozpocznie się w kwietniu, zestaw SHAKE-X30D będzie można nabyć od maja.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCorsair K63 – nowa klawiatura mechaniczna
Następny artykułFani gier komputerowych nie powinni zapominać o dobrej zabawie i… zasilaniu gwarantowanym

Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo – spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.