Nowe słuchawki od JBL z serii T

0

JBL wprowadza do sprzedaży kolejne modele słuchawek z Serii T. Dla wszystkich miłośników muzyki przygotowali pięć nowych modeli, które jak gwarantuje JBL poza doskonałym designem mają zapewnić najlepsze brzmienie. Cena też jest interesująca!

 

Amerykańska firma należąca do koncernu Harman International wprowadziła do sprzedaży nowe produkty z Serii T. Na największą uwagę z pewnością zasługują dwa z nich: JBL T450 i JBL T450BT – to najwyższe modele z nowej linii.

JBL T450 – słuchawki nauszne o lekkiej, wytrzymałej i składanej „na płasko” konstrukcji. Każda z nausznic skrywa w sobie przetwornik o średnicy 32 mm, który zapewnia potężny bas i doskonałe brzmienie. Ich dodatkowym atutem jest możliwość składania i bezpiecznego transportu. Słuchawki wyposażono w wytrzymały, płaski przewód, który się nie plącze i posiada jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem. Z pewnością sprawdzą się w pracy, w domu czy w podróży. Wykonane z lekkiego materiału wygodnie leżą na uszach. Pasmo przenoszenia to 20Hz – 20kHz.

fot. JBL
fot. JBL

JBL T450BT – bezprzewodowe słuchawki nauszne, odtwarzają muzykę aż do 11 godzin, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych. To idealny sprzęt do codziennego użytku. Są lekkie, wygodne, kompaktowe, i składają się „na płasko”. Pod obudową, znajduje się para przetworników 32 mm (po jednym w każdej nausznicy), które zapewniają potężny bas i najlepsze brzmienie. Przyciski sterowania odtwarzaniem muzyki i rozmowami głosowymi oraz mikrofon umieszczone są na muszli słuchawki. Lekkie materiały sprawiają, że te słuchawki wygodnie leżą na uszach. JBL T450BT wyposażone są w Bluetooth 4.0, a zatem nie ograniczają użytkownika żadnymi przewodami. Pasmo przenoszenia to 20Hz – 20kHz.

Modele JBL T450 i T450BT kosztują odpowiednio 129 i 219 złotych.

 

Źródło: Informacja Prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLIVE 4 – nowy smartfon od Kruger&Matz
Następny artykułSamsung i patent na składane tablety
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.