Nowe Plantronics BackBeat 500 w atrakcyjnej cenie

0
BackBeat500 White Cafe

Marka Plantronics, pionier w dziedzinie sprzętu audio i technologii ubieralnych, ogłasza wejście na rynek nowej serii BackBeat 500. Nauszne stereofoniczne słuchawki Bluetooth łączą autorską jakość dźwięku Plantronics, lekką konstrukcję oraz akumulator pozwalający na 18 godzin słuchania muzyki i prowadzenia rozmów po jednym ładowaniu.

 

Przy przystępnej sugerowanej cenie producenta, wynoszącej 429 PLN, seria BackBeat 500 pomoże użytkownikom w podjęciu decyzji o przejściu na bezprzewodowe słuchawki, które nie ustępują jakością i wyglądem słuchawkom przewodowym.

Niezależnie od tego, czy śpieszysz się na zajęcia, czy siedzisz w zatłoczonej kawiarni, słuchawki BackBeat 500 tchną życie w muzykę, której słuchasz, nie powodując uczucia zmęczenia. Głośniki o średnicy 40 mm i zaawansowana technologia akustyczna zapewniają odpowiedni balans oraz głębokie, bogate brzmienie. Komfortowe nauszniki z pianki zapamiętującej kształt ucha pomagają izolować dźwięk, a przyciski sterujące na słuchawce zapewniają szybką i łatwą obsługę. Szerokopasmowy mikrofon umożliwia odbieranie połączeń oraz dostęp do narzędzi Siri, Google Now i Cortana za pomocą słuchawek.

BackBeat500 White Side

Charakterystyka serii BackBeat 500

  • Strumieniowe przesyłanie dźwięku na odległość do 10 m z urządzeń zgodnych ze standardem Bluetooth 4.1
  • Nauszniki z możliwością obrotu do pozycji płaskiej, by zapewnić wygodny transport
  • Tryb hibernacji DeepSleep zachowuje naładowanie akumulatora przez nawet sześć miesięcy, gdy słuchawki znajdują się poza zasięgiem lub zostaną odłożone
  • Możliwość podłączenia i słuchania muzyki bez przerwy dzięki złączu 3.5mm jack i kablowi analogowemu (w zestawie)
  • Możliwość podłączenia maksymalnie dwóch aktywnych urządzeń i sparowania ośmiu
  • Łatwe parowanie urządzeń i konfiguracja połączeń Bluetooth w kilku prostych krokach
BackBeat500 Black Straight On

Cena i dostępność

Seria BackBeat 500 jest już dostępna w trzech kolorach – białym, szarym i ciemnoszarym – na Plantronics.com w cenie 429 PLN, a wkrótce również u autoryzowanych partnerów Plantronics.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWiosenne sprzątanie pełną parą z Dirt Devilem
Następny artykuł6 technologii w sprzęcie AGD, które pomogą Ci oszczędzać wodę
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.