Nikon D5600 z funkcją stałej łączności

0
fot. Nikon

Mówi się, że najlepszy aparat to taki, który masz zawsze przy sobie. Jeśli jednak jakość zdjęć ze smartfona nie zadowala, trzeba sięgnąć po bardziej profesjonalny sprzęt – aparat fotograficzny. Ciekawym rozwiązaniem dla początkujących może być nowy produkt zaprezentowany przez Nikona.

 

W tym tygodniu producent rozszerzył swoją ofertę o nową lustrzankę D5600 z technologią SnapBridge. Najnowszy model posiada matrycę formatu DX o rozdzielczości 24,2 mln pikseli. Zakres czułości ISO 100–25600 i rozszerzona czułość ISO 6400 w trybie Krajobraz nocny ułatwiają fotografowanie w warunkach słabego oświetlenia. Dzięki aplikacji SnapBridge wykonane zdjęcia mogą być automatycznie przesyłane do smartfona lub tabletu, a następnie błyskawicznie udostępniane. Ponadto aplikacja ta pozwala na sterowanie aparatem D5600 przy pomocy połączonego z nim urządzenia inteligentnego obsługującego łączność Wi-Fi. Pasek do przełączania zdjęć umożliwia szybkie przewijanie fotografii w trybie odtwarzania. Nowa funkcja filmów poklatkowych, dostępna wcześniej w profesjonalnych lustrzankach cyfrowych Nikon, pozwala z łatwością przekształcić niezbyt dynamiczne sceny w sekwencje szybko zmieniających się obrazów.

„D5600 propozycja dla osób fotografujących smartfonami, które chcą rozwinąć swoje umiejętności i dzielić się swoją twórczością z innymi. Ruchomy ekran dotykowy o dużej czułości i wizjer optyczny gwarantują pełną swobodę uwieczniania otaczającego nas świata takim, jakim go widzimy. Opracowana przez firmę Nikon zaawansowana technologia przetwarzania obrazu sprawia, że każde zdjęcie jest warte pokazania, a dzięki aplikacji SnapBridge staje się to niezwykle łatwe. ” – komentuje Jordi Brinkman, Product Manager w firmie Nikon Europe.

Źródło: Nikon

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOto książka ze zdjęciami produktów Apple za… 300 dolarów
Następny artykułROCCAT Cross – nowe słuchawki dla graczy
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.