Netflix z funkcją pobierania do offline!

0

Netflix nie tak dawno oficjalnie wkroczył do Polski. Wielu użytkowników korzysta z serwisu nie tylko w domu ale również na urządzeniach mobilnych. W miejscach gdzie dostęp do Internetu jest ograniczony nie zawsze mogliśmy obejrzeć ulubiony serial, aż do teraz!

 

Najpopularniejsza platforma typu VOD w końcu wysłuchała prośby użytkowników serwisu. Funkcja pobierania do offline jest już dostępna. Bez dodatkowych kosztów możemy pobierać ulubione filmy i seriale.

„Wielu użytkowników korzysta z serwisu Netflix w domu. Jakiś czas temu zaczęliśmy jednak otrzymywać wiadomości od osób, które chciały kontynuować maraton z serialem Stranger Things poza domem, np. w samolocie, gdzie dostęp do Internetu jest ograniczony albo wiąże się z wysokimi opłatami. Teraz wystarczy kliknąć przycisk pobierz na stronie z opisem filmu lub serialu, by w dowolnym momencie obejrzeć go w trybie offline.” — Eddy Wu, dyrektor działu ds. innowacyjności produktu.

downloading

Z nowej funkcji można korzystać na telefonie lub tablecie z systemem Android lub iOS, bez względu na wybrany plan. Liczba dostępnych filmów i seriali do pobrania będzie stale rosła. Na ten moment są to między innymi Orange is The New Black, Narcos oraz The Crown.

Aby móc pobierać treści i korzystać z serwisu Netflix w dowolnym miejscu, zaktualizuj aplikację Netflix do najnowszej wersji!

Źródło: Netflix

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGra Counter-Strike Global Offensive otrzymała skin rękawiczek
Następny artykułToriado i Oblivion – nowe myszki dla graczy

Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo – spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.