Nelro Data wyłącznym dystrybutorem Nubia w Polsce

0

Warszawski broadliner, spółka Nelro Data SA, została wybrana przez twórców marki Nubia, do wprowadzenia jej smartfonowego portfolio na polski rynek. Firmie przyznano status wyłącznego, autoryzowanego dystrybutora.

 

Początkowo do oferty trafią trzy smartfony sygnowane logo Nubia – Z9 Mini, charakteryzujący się pięciocalowym wyświetlaczem prezentującym rozdzielczość Full HD, Z9 Max – 5.5-calowy phablet 1080p i Z11 Mini, który również jest konstrukcją z ekranem 5” FHD. Wszystkie modele pracują pod kontrolą systemu Android, w oparciu o wydajne ośmiordzeniowe procesory, a także obsługują ważne standardy komunikacyjne, takie jak LTE. Ponadto na pokładzie znajdziemy aparat główny, oferujący w zależności od modelu 13 Mpx lub 16 Mpx i frontową kamerkę od 5 Mpx do 8 Mpx oraz slot rozszerzeń kart microSD.

Już teraz wiadomo, że w najbliższym czasie portfolio smartfonów w ofercie Nelro Data powiększy się o kolejne modele. Marka Nubia jest licencjonowanym brandem międzynarodowego giganta, firmy ZTE. Do globalnej promocji urządzeń tej submarki zaangażowano Cristiano Ronaldo.

Źródło: Informacja prasowa 4publicity

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSamsung Galaxy Studio w CH Arkadia
Następny artykułEdycja specjalna głośników JBL
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.