Navitel partnerem serialu „Road is My Religion”

0

Firma Navitel rozpoczęła współpracę przy produkcji serialu podróżniczego „Road is My Religion”. Bohaterowie w swoich podróżach i podczas realizacji odcinków wykorzystują przede wszystkim nawigację NAVITEL G550 Moto.

 

W serialu podróżniczym „Road is My Religion” dwaj pasjonaci motocykli – Eryk i Bobsley – jeżdżą po całym świecie, szukając nowych wrażeń i przygód. Ich wyprawy wyróżnia maszyna rodem z filmu „Mad Max”, dobry humor oraz chęć do odkrywania kolejnych zakątków globu. Motocykliści przedstawiają w swoim programie także kulturę, tradycje i zwyczaje krajów, po których podróżują.

Od początku marca cyklicznie w każdy piątek o godz. 22.20 w programie zebrra.tv będą się pojawiały odcinki serialu „Road is My Religion” (zebraa.tv to program w sieci kablowej Vectra, dostępny na kanale 828). Poza tym, wszystkie odcinki można obejrzeć za darmo w Internecie na stronie www.rimr.tv

– Jest nam niezmiernie miło, że twórcy serialu „Road is My Religion” korzystają z naszej nawigacji dedykowanej motocyklistom. Biorąc pod uwagę, jak wiele kilometrów przejeżdżają przygotowując swój program, jestem przekonany, że niezawodny sprzęt to dla nich ważna kwestia. Nasza nawigacja posiada szereg udogodnień, z których chętnie korzystają bohaterowie tej produkcji – podkreśla Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

– Nawigacja G550 Moto wytrzymała w środku zimy całą naszą podróż do Czarnobyla i z powrotem. Zostawialiśmy ją na noc na zewnątrz, przy mrozach dochodzących do -20 stopni Celsjusza, pędziliśmy z nią po rozchlapanych, posypywanych solą drogach, a mimo to nie zawiodła nas. Jej podstawową zaletą, poza wytrzymałością oczywiście, jest możliwość obsługi nawigacji bez konieczności zdejmowania rękawic motocyklowych. Jej dużym atutem są bardzo dobrze opisane trasy u naszych wschodnich sąsiadów – mówi Eryk, jeden z bohaterów serialu „Road is My Religion”.

Ponadto ekipa korzystała z wideorejestratora NAVITEL R600 i nawigacji samochodowej NAVITEL E700, dzięki którym bez przeszkód dojechali do celu swojej podróży.

Dodatkowe informacje o projekcie i jego bohaterach znajdują się na stronie: http://rimr.tv/.

 

Źródło: inf. prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułChuango Inwestuje w IOT!
Następny artykułDirt Devil Navigator – funkcjonalny robot sprzątający
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.