Nakładka GoBoard Gokart

0

Moda na dwukołowe elektryczne deski sprawiła, że producenci prześcigają się w oferowaniu klientom dodatkowych akcesoriów, które zwiększą funkcjonalność tych pojazdów i tym samym komfort podróżowania. Marka GoBoard wprowadza właśnie do oferty dwa modele nakładek.

 

– Zeszłoroczne wakacje pokazały, że elektryczne deski były chętnie użytkowanymi przez różne grupy wiekowe pojazdami w trakcie wypoczynku w nadmorskich kurortach oraz wszędzie tam, gdzie ładna pogoda i płaska nawierzchnia umożliwiały korzystanie z nich. Wsłuchaliśmy się uważnie w głosy części klientów, którzy pionową postawę w trakcie jazdy chętnie zamieniliby na pozycję siedzącą. Z myślą o tych właśnie użytkownikach powstały dwa rodzaje nakładek Gokart na deski GoBoard – wyjaśnia Dariusz Rylski, Business Development Manager w firmie Nelro Data SA, która jest właścicielem marki GoBoard.

Gokart Standard i Comfort po przymocowaniu do deski elektrycznej GoBoard umożliwiają osobie o wadze do 120 kg swobodne, dwukierunkowe podróżowanie w pozycji siedzącej. Modele różnią się szerokością siedziska oraz wysokością oparcia i pozwalają użytkownikowi wygodnie oprzeć nogi i ręce na dedykowanych uchwytach, przy pomocy których wyznacza się kierunek jazdy. W modelach z linii Comfort zamontowano dodatkowe amortyzatory niwelujące drgania występujące podczas jazdy po nierównej nawierzchni.

Nakładki Gokart dostępne są w kolorze czerwonym, czarnym i niebieskim w cenach od 449 do 499 zł –  www.go-board.pl.

 

Źródło: inf. prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCES 2017: LG prezentuje szeroką ofertę sprzętu audio
Następny artykułCES 2017: Telewizory LG OLED SIGNATURE – niesamowity design
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.