Muzyczna przygoda z głośnikiem DGM

0

Bezprzewodowy głośnik DGM jest odporny na zachlapania wodą i wstrząsy. To ultralekkie urządzenie może być wykorzystywane we wspinaczce, podczas jazdy na rowerze, na basenie czy w czasie innych aktywności. Źródło dźwięku może znajdować się w odległości nawet do 10 metrów od głośnika.  Dostępny on będzie od grudnia w cenie 64,99 zł w dwóch wersjach kolorystycznych.

 

Model BA-05 dzięki małej wadze (205 g) i niewielkim rozmiarom (100 x 90 x 40 mm ) można z łatwością transportować i zawsze mieć przy sobie. W zestawie znajdują się 3 rodzaje mocowań: hak, przyssawka oraz uchwyt do roweru. Dzięki temu użytkownik może skorzystać z niego zarówno w domu, np. przyczepić go w kuchni czy łazience, ale także spędzając czas na świeżym powietrzu.

Ulubiona muzyka może być przesyłana do głośnika bezprzewodowo przez Bluetooth w wersji 4.2. Można także włożyć do niego kartę SD z wybraną playlistą. Wbudowane wejście AUX (3.5mm) przydaje się, jeśli używany odtwarzacz muzyczny nie obsługuje technologii Bluetooth. Wystarczy wówczas podłączyć do niego przewód audio i można swobodnie słuchać utworów. Pozwala on również na słuchanie radia. BA-05 obsługuje dodatkowo połączenia głosowe.

– Wodoodporna konstrukcja pozwala korzystać z głośnika w mokrym oraz wilgotnym środowisku, przez co można go śmiało używać na basenie czy w czasie górskich wędrówek. To poręczne, wykonane z odpornego tworzywa urządzenie, może służyć zarówno młodym, jak i nieco starszym użytkownikom, bo jego obsługa jest banalnie prosta – mówi Krystian Zieliński, odpowiedzialny za dział sprzedaży DGM w Polsce.

Wbudowana bateria 1000 mAh umożliwia korzystanie z głośnika przez kilka godzin. Moc głośnika to 5 W, dzięki czemu  można cieszyć się dobrymi dźwiękami w określonej odległości od źródła muzyki. Pasmo przenoszenia to 50 – 18KHz.

Głośnik wraz z mocowaniami i przewodami do ładowania dostępny będzie w dwóch kolorach – zielonym i niebieskim w cenie 64,99 zł. Urządzenie będzie można nabyć w sklepach Auchan.

 

Źródło: inf. prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułHewlett Packard Enterprise sprzedaje swoją siedzibę!
Następny artykułSztuczna inteligencja zagląda w świat prawniczy
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.