Motorola Moto Pulse – bezprzewodowy dźwięk

0
null

Akcesoria bezprzewodowe uznanej marki Motorola to kolejna gama produktów, które znaleźć można w bogatej ofercie polskiego dystrybutora KONTEL. Flagowym urządzeniem są nauszne, bezprzewodowe słuchawki Moto Pulse, charakteryzujące się dobrym dźwiękiem i długim odtwarzaniem muzyki.

 

Przyjrzyjmy się specyfikacji tych designerskich, dostępnych w białej i czarnej stylistyce słuchawek. Gwarantują one nieskrępowane działanie do 20 m od źródła, z którym są połączone. Parowanie następuje sprawnie przy pomocy funkcji Multipoint. Możemy je połączyć z wieloma różnymi urządzeniami pracującymi w standardzie Bluetooth. Hands Free umożliwia bezdotykową obsługę połączeń telefonicznych, co jest bardzo wygodne, gdy użytkownik trzyma smartfona w kieszeni lub torebce. Muzyką możemy się cieszyć aż przez 18 godzin na jednym cyklu baterii.

Na uwagę zasługuje również przemyślana konstrukcja słuchawek. Przyciski funkcyjne rozlokowano na wygodnych nausznikach, które z kolei umieszczono na suwaku umożliwiającym dostosowanie ich położenia do kształtu głowy użytkownika. Za sprawne działanie wszystkich opcji multimedialnych odpowiada dedykowana aplikacja Motorola Connect. Akcesorium będzie dostępne w sprzedaży w cenie 249 zł.

Źródło: inf. prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDo usługi Acer Premium Service dołączają nowe urządzenia
Następny artykułFABIA ma Twoje kolory!
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.