Monitor 4K z G-SYNC od AOC

0

Firma AOC przedstawia AG271UG – wyposażony w technologię NVIDIA G-SYNC monitor o rozdzielczości 4K. Propozycja ta jest najnowszym uzupełnieniem gamingowej serii AGON.

 

AG271UG oparto na matrycy IPS o przekątnej 27 cali. Monitor zapewnia rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli przy częstotliwości odświeżania wynoszącej 60 Hz. Jest to wyświetlacz o standardowych proporcjach obrazu (16:9).

W AG21UG zaimplementowano następujące technologie:
⦁ NVIDIA G-SYNC dla wyeliminowania efektu rozrywania obrazu,
⦁ Shadow Control rozświetlającą najciemniejsze obszary w grach, bez wpływu na resztę wyświetlanej sceny,
Flicker Free minimalizującą migotanie obrazu,
⦁ Low Blue Light zmniejszającą emisję potencjalnie szkodliwego niebieskiego światła.


Przy prawej krawędzi panelu umiejscowiono składany wieszak na słuchawki, port USB 3.0, port USB z funkcją szybkiego ładowania oraz złącza mini-jack dla mikrofonu i słuchawek.

Solidna, metalowa podstawa Ergo Base daje możliwość obracania ekranu w poziomie (swivel) i w pionie (pivot) oraz regulacji jego wysokości i kąta nachylenia. Na zwieńczeniu podstawy monitora umiejscowiono uchwyt służący do jego wygodnego przenoszenia.

Sugerowana cena monitora AOC AG271UG wynosi 3 499 zł brutto. Produkt trafi do sprzedaży w kwietniu br. Wszystkie modele monitorów AOC podlegają 3-letniej gwarancji producenta.

 

Źródło: inf. prasowe

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTurniej Counter Strike Major w Polsce
Następny artykułNZXT Aer F – wydajne wentylatory na lata
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.