Moduły do Moto Z od Lenovo

0
fot.twitter.com/evleaks

Całkiem niedawno LG G5 zostało zaprezentowane jako pierwszy modułowy smartfon na rynku. Wszystko wskazuje na to, że 9 czerwca G5 straci pozycję lidera, a na półkę modułowych smartfonów trafi nowe urządzenie.

 

Lenovo już niedługo zaprezentuje dwa nowe smartfony w tym Moto Z, które będziemy mogli wzbogacić dodatkowymi modułami tzw. MotoMods. Wiemy już, że producent postanowił inaczej rozwiązać kwestię akcesoriów niż LG. Będą one wyglądać jak dodatkowy pokrowiec do smartfona.

fot.twitter.com/evleaks
fot.twitter.com/evleaks

Pierwszy moduł to wysuwany obiektyw, z lampą błyskową i spustem migawki. Dzięki temu Moto Z może zamienić się w półprofesjonalny aparat. Drugi z nich to wbudowany głośnik od firmy JBL. Ostatni widoczny na zdjęciu moduł ma wbudowany projektor.

Niedawno wspominaliśmy też o innym modułowym smartfonie (Ara), którego premiera została już zaplanowana. Czy telefony modułowe powoli przejmą rynek?

Moto Z będzie dostępny w kolorach: czarny, srebrny i złoty.

Źródło: @evleaks

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAPUS Browser – najlepsza przeglądarka mobilna?
Następny artykułDlaczego tak łatwo nas oszukać?
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.