Messenger z kolejną grą na Euro 2016

0
fot.Facebook

Producenci gier i aplikacji bardzo często umieszczają w nich tzw. Easter eggs czyli dodatkowe ukryte funkcje. Facebook Messenger po ostatnich zmianach, przygotował dla nas taką niespodziankę. Czy to z powodu Euro 2016?

 

Ostatnim czasem o aplikacji messenger jest głośno. Zespół, który zajmuję się programowaniem popularnego komunikatora ciągle nas zaskakuje. Jakiś czas temu użytkownicy najpopularniejszego komunikatora odkryli, że aplikacja została wyposażona w ukrytą grę. Po wysłaniu emotki z piłką do kosza możemy wraz ze znajomym bić rekordy w ilości celnych trafień do kosza. Swoją drogą to świetny sposób na zabicie nudy, która nas często dopada.

fot.Messenger
fot.Messenger

Teraz okazuje się, że pojawiła się kolejna gra, tym razem związana z innym sportem. Jest to piłka nożna. Najprawdopodobniej wybór padł na ten rodzaj rozgrywki w związku z głośnym ostatnio tematem Euro 2016. Dzięki nowej grze możemy wczuć się w piłkarzy polskiej reprezentacji i trenować żonglowanie piłką.

fot.Messenger
fot.Messenger

Jak uruchomić grę? Wystarczy w oknie rozmowy ze znajomym przesłać emotkę z piłką nożną. Klikamy w piłkę i zaczynamy zabawę. Zasady są bardzo proste, stukamy w piłkę aby podbić ją do góry i staramy się utrzymać ją w powietrzu. Pochwalcie się koniecznie jaki macie rekord!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOnePlus 3 to nowy chiński flagowiec
Następny artykułTwitter ułatwia blokowanie użytkowników
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.