Maskotkowa obudowa dla Twojego smartfona

0
gazeta.pl

Znane nam już obudowy do telefonów wykonane z silikonu czy plastiku bardzo zyskały na popularności. Występują one w różnych kolorach, wzorach. Imitują twarze pandy czy żyrafy – niektóre posiadają nawet uszy lub drobinki mieniącego się złota.

 
Firma Snowing Today wychodzi naprzeciw konsumentom oferując w swojej ofercie niespotykane dotąd obudowy z pluszakami do głaskania i przytulania. Jak wiadomo niektóre osoby tak uwielbiają swój telefon, że zapewne już go pieszczą w swoich dłoniach. Tutaj na tyle umiejscowiona jest maskotka. Na razie otrzymaliśmy trzy prototypy obudowy i do wyboru mamy leniwego lub śpiącego kota oraz małą fokę. Co zaskakuje to stosunkowo niska cena jak za taki hit – obudowy mieszczą się w przedziale cenowym od 22 do 27 euro, a przesyłka do Polski jest darmowa.

Obudowę możemy zobaczyć na filmiku dostępnym w sieci.

Źródło:gazeta.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWyłudzili 500 tyś. zł od chcących pomagać
Następny artykułAndroid O dostępny w wersji BETA
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.