LAO CHE „Dzieciom” na vinylu!

0

W drugą rocznicę wydania płyty „Dzieciom” LAO CHE, 3 marca br., ukaże się wersja winylowa albumu. Będzie to podwójny LP, w formacie rozkładanego gatefoldu, 180 gram, płyty w kolorze czerwonym, a na nich trzy bonusowe utwory. Pierwsze 100 egzemplarzy płyt zamówionych przez sklep mystic.pl będzie opatrzonych podpisami zespołu.

 

Choć tytuł nawiązuje do Brzechwy i jego „Brzechwa dzieciom”, nie jest to wcale płyta dla dzieci. Raczej dla dorosłych dzieci, dla tych, którzy mają dzieci i dla wszystkich, którzy byli kiedyś dziećmi. Spięty prezentuje głęboką problematykę codzienności w tonie zatroskanym, z pewną dozą dydaktyzmu – co pozostaje w kontraście do warstwy muzycznej. Jest to najbardziej spontanicznie i żywiołowo stworzona płyta w dotychczasowym dorobku grupy, a do tego bardzo melodyjna i śpiewna. Produkcją płyty „Dzieciom” zajął się Piotr „Emade” Waglewski. Gościnnie w nagraniach udział wzięli Adam Miwiw-Baron i Karol Gola z grupy Pink Freud oraz Miłosz Pękala ( min.. Mitch & Mitch, Kwadrofonik).

Tracklista:
A1 Dżin
A2 Tu
A3 Wojenka
A4 Znajda

B1 Bajka o Misiu Tom I
B2 Bajka o Misiu Tom II
B3 Z kamerą wśród zwierząt buszujących w sieci

C1 Errata
C2 Legenda o Smoku
C3 A chciałem o sobie

D1 Z kamerą wśród zwierząt buszujących w sieci – Dobranocka
D2 Tu / Adam Milwiw – Baron & Karol Gola Version
D3 Znajdeczka / Miłosz Pękala Version

 

Źródło: inf. prasowe

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTenda A301 – sposób na lepszy zasięg sieci Wi-Fi
Następny artykułAndrzej Blumenfeld jako Aligern w Torment: Tides of Numenera
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.