Kup pralkę i odbierz wyjątkowy zestaw do prania

0

W najnowszej promocji firmy Samsung przy zakupie pralki z dodatkowymi drzwiami AddWash™ dostaniesz specjalny zestaw do prania. Promocja trwa od 24 lutego do 7 marca.

 

Promocja AddWash.pngW promocyjnym zestawie, poza zapasem płynów do prania i płukania, znajduje się praktyczny pojemnik na proszek i kosz na pranie. Aby otrzymać wyjątkowy prezent od firmy Samsung, wystarczy zakupić pralkę z dodatkowymi drzwiami AddWash i zarejestrować się na stronie: www.addwash.samsung.pl. Liczba zestawów jest ograniczona.

Technologie w pralkach Samsung ułatwiają codzienne obowiązki, a przy tym oszczędzają czas i energię elektryczną. Dodatkowe drzwi AddWash pozwalają na dodawanie ubrań w trakcie prania. Możesz również dodać ubrania tylko do płukania lub odwirowania.

Technologia Eco Bubble to innowacyjny sposób prania w niskich temperaturach. Dzięki aktywnej pianie, która powstaje w wyniku łączenia się powietrza, wody i detergentu, usuwanie zabrudzeń z tkanin jest szybsze i nie wymaga gorącej wody. Eco Bubble pozwala na skuteczne pranie w niskich temperaturach. Dodatkowo chroni delikatne tkaniny i oszczędza energię elektryczną.

Szczegóły promocji, regulamin oraz informacje na temat pralek Samsung dostępne są pod adresem www.addwash.samsung.pl.

 

Źródło: Samsung

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMobile World Congress: Samsung pokaże 4 innowacyjne projekty z obszarów VR i AR
Następny artykułStar Conflict Heroes od dziś dostępny na Androidach
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.