KONKURS: Pokaż swój sposób na ciepło w domu i wygraj konsolę PlayStation 4

0

Wszystkich tych, którzy lubią ciepło w swoim domu, zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są: konsola PlayStation, czytnik ebooków oraz dron. Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu w formie graficznej, tekstowej lub multimedialnej swojego pomysłu na ciepło w domu. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 19 lutego 2017 roku.

 

Jak zmniejszyć koszty ponoszone za ogrzewanie i jednocześnie nie stracić komfortu cieplnego? To odwieczne pytanie, które zadają sobie właściciele budynków mieszkalnych. Nas interesuje to, jakie działania Ty podejmujesz, by osiągnąć w swoim domu komfort cieplny.

Jeśli chcesz powalczyć w konkursie o cenne nagrody to:

  1. Napisz tekst, zrób zdjęcie, grafikę, ilustrację albo nagraj krótki filmik, w którym podzielisz się z nami swoim pomysłem na ciepło w domu.
  2. Wejdź w zakładkę „Zgłoś pracę”.
  3. W przygotowanym formularzu podaj niezbędne dane osobowe wraz z adresem mailowym oraz tytułem pracy.
  4. Wstaw w wyznaczonym miejscu filmik, tekst lub zdjęcia.

Wskazane formy prac konkursowych możesz ze sobą łączyć. Nie ma ograniczeń co do ilości prac konkursowych danego uczestnika. Pamiętaj tylko o tym, że w jednym zgłoszeniu możesz przesłać maksymalnie 8 zdjęć. O akceptacji przesłanego materiału zostaniesz powiadomiony drogą mailową.

Nagrody w konkursie

Wszystkie pomysły uczestników konkursu dostępnego na stronie: http://www.techsterowniki.pl/konkurs/ jury oceni pod względem kreatywności oraz innowacyjności. Autorzy prac, którzy urzekną członków jury swoim nieszablonowym podejściem do tematu, otrzymają specjalne nagrody:

  1. miejsce – konsola Sony Playstation 4
  2. miejsce – czytnik ebooków Kindle 8
  3. miejsce – dron Syma X5SC z kamerą HD

Dodatkowo uczestnicy konkursu, którzy zajmą miejsca od 4 do 8 otrzymają specjalne pakiety gadżetów od firmy TECH Sterowniki. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie: http://www.techsterowniki.pl/konkurs/regulamin

 

Źródło: TECH Sterowniki

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJBL Everest V300 – nowe wersje kolorystyczne
Następny artykułCES 2017: Roboty ze sztuczną inteligencją od LG
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.