Konkurs dla graczy: Kova się chowa – złap za mychę!

0

ROCCAT organizuje specjalny konkurs dla graczy. W przedsięwzięciu, w którym głównym bohaterem jest myszka ROCCAT Kova, do wygrania jest 16 000 PLN w gotówce, superkomputer skomponowany przez najpopularniejszego, polskiego overclockera oraz klawiatury ROCCAT Skeltr.

 

Zasady konkursu ROCCAT są banalnie proste. W walce o nagrody bierze udział każdy, kto w terminie od 23 listopada do 15 stycznia zakupi myszkę ROCCAT Kova w sklepie partnerskim, będącym oficjalną częścią akcji. Następnie posiadacz nowej Kovy musi odwiedzić oficjalną stronę konkursową, na której poda chowający się pod spodem nowej myszki numer seryjny, wgra dowód płatności za gryzonia, określi swoje dane kontaktowe oraz odpowie na jedno, proste pytanie otwarte. Jury wybierze najciekawsze odpowiedzi spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń i nagrodzi je nagrodami.

Każdy uczestnik wydarzenia może wygrać jeden z czterech pakietów po 4000 PLN w gotówce lub superkomputer złożony przez Michała „Xtreme_Addict“ Vobożila, czyli najlepszego i najpopularniejszego polskiego overclockera. Dodatkowo, co 30 zgłoszenie wygrywa ROCCAT Skeltr, czyli najnowszą klawiaturę gamingową, stworzoną przez niemieckiego producenta. Osoby, które wygrały Skeltra, dalej biorą udział w przedsięwzięciu i mają szansę wygrać jedną z pięciu nagród głównych.

Źródło: ROCCAT

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBlack Friday w Microsoft trwa – promocja na Office 365
Następny artykułKlawiatura mechaniczna od poniedziałku w Biedronce!
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.