Klawiatura mechaniczna od poniedziałku w Biedronce!

0

Klawiatura X Range to kolejny nowoczesny produkt technologicznej marki Hykker, dostępnej w sieci sklepów Biedronka. Na sklepowych półkach popularnego dyskontu urządzenie pojawi się 28 listopada 2016 roku.

 

Hykker X Range to gamingowa klawiatura mechaniczna, w której każdy przycisk ma swój własny, niezależny przełącznik UnionBest Blue, wpływający na poprawę szybkości reakcji gracza. Produkt cechuje ponadprzeciętna jakość wykończenia. Mechaniczne klawisze wykonano z twardego, odpornego na zarysowania tworzywa APS i osadzono na stabilnej, aluminiowej płycie. Połączenie pomiędzy komputerem, a klawiaturą zapewnia wytrzymały przewód wykonany w oplocie materiałowym. Na szczególną uwagę zasługuje wykorzystana technologia podświetlania Color-LED, gdzie w sześciu efektownych trybach, klawiatura płynnie zmienia podświetlenia i kolory.

Na sklepowych półkach nowość marki Hykker pojawi się 28 listopada w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Klawiatura kosztować będzie 149,00 zł.

Źródło: inf. prasowe

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKonkurs dla graczy: Kova się chowa – złap za mychę!
Następny artykułGogle VR Glasses 3D od poniedziałku w Biedronce
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.