Jindallae 3 – Koreańska wersja iPhona

0
Jindallae 3 / fot.nknews.org

Korea Północna niedawno zaprezentowała swój smartfon Jindallae 3 o indywidualnym charakterze. Jak wiemy Państwo to nakłada cenzurę na dostęp do Internetu i w swojej sieci udostępnia tylko to, co niezbędne. Więc, po co przeciętnemu mieszkańcowi tak indywidualne urządzenie?

 
Nowe urządzenie budzi wiele kontrowersji i nie do końca jasna jest jego funkcjonalność. Bo, po co smartfon bez dostępu do Internetu? Jak się dowiedzieliśmy ma to być propozycja dla ludzi ze świata biznesu. Jindalle 3 to telefon w całości stworzony w Korei i przeznaczony wyłącznie tam do użytku. Posiada on własny zmodyfikowany system operacyjny – przypuszczalnie jest to zmodyfikowany Android. Już wcześniej Koreańczycy zmodyfikowali sprzęty Apple takie jak iPad czy iMac. Zobaczymy czy premiera tego indywidualnego smartfonu przyniesie sławę.

Źródło:next.gazeta.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPLANTRONICS PRZEDSTAWIA SERIĘ VOYAGER 3200
Następny artykułCo grozi twojemu smartfonowi w wakacje?
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.