Jeep Wrangler i Jeep Renegade faworytami Czytelników „Auto Bild allrad”

0

Drugi rok z rzędu, Czytelnicy specjalistycznego niemieckiego magazynu „Auto Bild allrad” poświęconego SUV-om i samochodom 4×4, uznali Jeepa Wranglera za najlepszy samochód w kategorii „Samochód off-roadowych i SUV w przedziale cenowym od 30 000 do 50 000 euro”.

 

Dowodzi to, że kultowy Wrangler uważany za prawdziwego następcę modelu 1941 Willys-Overland MB, pierwszej terenówki 4×4, jest najtrafniejszym wyborem wg Czytelników magazynu „Auto Bild allrad”. Przyznali on przyznali również kultowemu Wranglerowi trzecie miejsce w kategoriach ogólnych, zaraz za znanymi modelami niemieckich producentów samochodów klasy premium, potwierdzając tym samym ogromne uznanie dla Jeepa, szczególnie ze strony kierowców SUV-ów.

Ponadto, trzeci rok z rzędu, Czytelnicy „Auto Bild allrad” potwierdzili miejsce w pierwszej trójce dla małego SUV-a Jeep Renegade’a w kategorii „Samochód off-roadowy i SUV w cenie do 30 000 euro”.

W konkursie wzięło udział 170 modeli podzielonych na 10 kategorii. Wrangler drugi raz z rzędu zdobył pierwsze miejsce, a Renegade znalazł się w pierwszej trójce, co dowodzi, że niemieccy Czytelnicy uznali, że oba samochody wyróżniają się bezkonkurencyjnymi osiągami na drodze i w terenie.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDelock prezentuje czytnik do kart Micro SD
Następny artykułJak wymienić wyświetlacz w telefonie Lenovo Phab 2 Pro?
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.