JBL Inspire 300 i JBL Focus 300

0

Muzyka inspiruje i motywuje, co ma znaczenie szczególnie w czasie treningów. Nie dziwi zatem, że słuchawki sportowe stają się coraz popularniejszym wyposażeniem sportowców, a producenci stale udoskonalają modele pojawiające się na rynku. Nie inaczej jest z najnowszymi JBL Inspire 300 i JBL Focus 300.

 

JBL Inspire 300 to sportowe słuchawki dokanałowe z jednoprzyciskowym pilotem z mikrofonem, natomiast JBL Focus 300 to sportowe słuchawki dokanałowe z dodatkowym pałąkiem za ucho oraz jednoprzyciskowym pilotem z mikrofonem. Oba modele pozwalają ćwiczyć bez ograniczeń, są odporne na pot i deszcz oraz dostosowują się do kształtu uszu. Technologia Twistlock® gwarantuje niewypadanie z uszu, a technologia Flexsoft® Comfort Fit gwarantuje wygodne użytkowanie (słuchawki nie sprawiają bólu nawet przy wielogodzinnym treningu). Ważną funkcjonalnością jest również to, że JBL Inspire 300 i JBL Focus 300 przepuszczają dźwięki z zewnątrz, umożliwiając tym samym zachowanie świadomości otoczenia. Unikalna technologia magnesów zapobiegających splątaniu QuikClik™ ułatwia zakładanie i przechowywanie. Każdy z tych modeli dostępny jest również w wersji „For Women” – specjalnie dostosowanej do mniejszych uszu.

Wspomniana już technologia Twistlock™ zapewnia bezpieczne dopasowanie oraz gwarancję niewypadania nawet podczas najtrudniejszych ćwiczeń fizycznych. Równocześnie słuchawki wykonane są z ultramiękkiego, elastycznego silikonu, a do tego charakteryzują się doskonałą ergonomią i długotrwałym komfortem dzięki technologii Flexsoft™ — użytkownik może mieć pewność, że nigdy nie będą sprawiały bólu.

Istotnym elementem wpływającym na bezpieczeństwo w czasie treningów na wolnym powietrzu jest fakt, że słuchawki charakteryzują się ergonomiczną konstrukcją, która przepuszcza dźwięki z otoczenia. Dzięki temu trenujący wie, co dzieje się wokół niego.

Bardzo wygodnym i chwalonym przez sportowców rozwiązaniem są magnesy zapobiegające splątaniu (QuikClik®). Gwarantują, że słuchawki są zawsze gotowe do założenia i łatwe do przechowywania. Ponadto jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem zapewnia nowy poziom wygody dla aktywnych. Pozwala sterować połączeniami oraz muzyką poprzez naciśnięcie przycisku bez konieczności przerywania ćwiczeń. Słuchawki współpracują z większością smartfonów dostępnych na rynku.

Od 70 lat inżynierowie JBL tworzą rozwiązania zapewniające dokładny, naturalnie brzmiący dźwięk w kinach, na stadionach i w studiach nagraniowych na całym świecie. Teraz dźwięk JBL Signature z technologią PureBass towarzyszy również sportowcom przy każdym kroku, każdym powtórzeniu oraz każdej kropli potu.

 

Specyfikacja techniczna:

JBL Inspire 300 / JBL Focus 300

Dostępne kolory: czarny, czarno-czerwony

Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz

Przetworniki: 14.2mm

Cena detaliczna JBL Inspire 300 / JBL Focus 300: 129 zł

 

JBL Inspire 300 Women / JBL Focus 300 Women

Dostępne kolory: turkusowy

Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz

Przetworniki: 12.2mm

Cena detaliczna JBL Inspire 300 Women / JBL Focus 300 Women: 129 zł

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWszystko co musisz wiedzieć o złączu M.2 na płycie głównej komputera
Następny artykułAsustor podpowiada, jak sprawnie przenosić pliki
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.