JBL Cinema SB 450

0

Nieważne czy najczęściej oglądasz najnowsze programy typu show, czy jesteś zagorzałym kibicem i śledzisz wszystkie wydarzenia sportowe, czy może najczęściej siadasz przed telewizorem oglądając hity filmowe. JBL zaprojektowało soundbar który sprosta wszystkim wymaganiom.

 

JBL Cinema SB 450 to najnowszy soundbar 4K Ultra-HD  w pełni współpracuje z telewizorami i źródłami 4K Ultra-HD (HDCP 2.2 oraz obsługa HDR). Wypełni każde pomieszczenie kinowym brzmieniem filmów i muzyki przy wsparciu technologii Harman Display Surround oraz Dolby Digital. Za doskonałe brzmienie i potężny bas odpowiadać ma 8-calowy bezprzewodowy subwoofer 200W. Soundbar pracuje z technologią JBL Connect, która pozwala na połączenie innych głośników JBL oraz Bluetooth.

fot. JBL

Dzięki trzem wejściom wideo z HDCP 2.2 do nowego soundbara podłączyć możemy kilka urządzeń, które następnie jednym przewodem HDMI (ARC) łączymy z telewizorem. Podobnie urządzenia z Bluetooth typu smarfon czy tablet w prosty sposób łączą się z SB 450, a dzięki JBL SoundShift bezproblemowo przełączać można między sobą źródła podłączone do soundbara. JBL Cinema SB 450 jest smukły, prosty w obsłudze, a w połączeniu z subwooferem tworzy pełne kino domowe. Posiada funkcję programowania pilota, która pozwala ograniczyć liczbę pilotów potrzebnych do uruchomienia systemu. Ponadto dzięki znajdującemu się w zestawie uchwytowi, głośnik centralny zamontować można na ścianie.

Specyfikacja techniczna:
Całkowita moc systemu SB450: 440W
Maksymalny poziom SPL: 103dB
Pasmo przenoszenia: 40Hz-20kHz
Wersja HDCP: 2.2
Wersja Bluetooth: 3.0
Maksymalny zasięg Bluetooth: 10m
Moc wzmacniacza głośnika centralnego: 240W
Wymiary głośnika centralnego (dł. x szer. x wys.): 1100 x 76 x 97mm
Moc wzmacniacza subwoofera: 200W
Wymiary sybwoofera (dł. x szer. x wys.): 320 x 320 x 355.5mm
Soundbar JBL Cinema SB 450 właśnie pojawił się na polskim rynku, a jego cena to 2599 zł.

 

Źródło: inf. prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPromocja od Lumix i Adobe
Następny artykułMoto Rider GO: Highway Traffic – szybkie motory i setki kilometrów autostrady
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.