Internetowa bankowość w Alior Banku niedostępna przez weekend

0
fot. Bankier.pl

Klienci Alior Banku będą musieli się obejść bez transakcji za pośrednictwem bankowości internetowej od piątku do poniedziałku.

 

W przyszły weekend Alior Bank zakończy połączenie operacyjne z Bankiem BPH. W związku z tym niedostępna będzie bankowość internetowa oraz mobilna. Start operacji przewidziany jest na piątek 24 marca o godzinie 14:30. Potrwa ona do poniedziałku 27 marca do godziny 6:00.

fot. Alior Bank

Oto fragment komunikatu, dostępnego na oficjalnej stronie banku:

Od piątku 24 marca br. od godz. 23.00 niedostępne będą systemy bankowości internetowej i mobilnej Alior Banku. Klienci nie będą mogli realizować przelewów, płatności internetowych („Płacę z Alior Bankiem”), płatności BLIKiem, ani korzystać z innych usług bankowości elektronicznej. Niedostępne będą również usługi Kantoru Walutowego, Biura Maklerskiego, T-Mobile Usługi Bankowe oraz HAIZ. Bank nie będzie obsługiwał wniosków internetowych dotyczących sprzedaży produktów, płatności i sprzedaży ratalnej w internecie i sklepach tradycyjnych.

Przez cały okres niedostępności systemów bankowych klienci będą mogli realizować transakcje kartami płatniczymi, w tym kartami walutowymi Kantoru Walutowego, tzn. płacić nimi w sklepach i punktach usługowych, a także wypłacać środki z bankomatów.

ŹRÓDŁOAlior Bank
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTurniej Counter Strike Major w Polsce
Następny artykułRecenzja CFX, czyli energetyczne wzmocnienie dla świata e-sportu
Przyszły student informatyki, przynajmniej w teorii. Człowiek z milionem pomysłów na minutę i komputerowy esteta, dla którego nawet kolor kondensatorów ma znaczenie. W głowie rządzi ścisły umysł, w sercu hula dusza humanisty. Pokaże wam świat technologii z perspektywy (bardzo) młodej osoby.