15 TYS. HTC VIVE w 10min

0
żródło: HTC.com

29.02.2016 HTC rozpoczęło przedsprzedaż swojego produktu z grupy VR. Jak potwierdził na Tweeterze Shen Ye w ciągu niecałych 10 minut sprzedało się 15.000 sztuk.

HTC Vive kosztuje 699€ (musimy też doliczyć koszty przesyłki ze strony producenta. Do Polski wynosi ona: 72,57€).

 

3
żródło: htcvive.com

Warto wspomnieć o tym, że aby w pełni nacieszyć się funkcjonalnością Vive musimy posiadać lub dokupić komputer który dodatkowo będzie nas kosztować kolejne 600-700€. Na pełny komplet którym będziemy mogli się cieszyć musimy w takim razie wydać ok 6.000zł. Cena wydaje się wysoka, ale nie zapominajmy o tym, że mówimy tu o czymś więcej niż same google. Będą one kompatybilne ze wszystkimi smartfonami! Zestaw zawiera gogle VR, 2 wibrujące kontrolery, oraz gry między innymi Google Tilt Brush.

Realizacja zamówień ma się rozpocząć 5 kwietnia.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułQualityTime – My Digital Diet
Następny artykułSposób na sukces, czyli nowa forma reklamy ZTE
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.