GRUDNIOWY FILMBOX 14/24

0
fot. Jakub Schulz

Nudne, zimowe wieczory?
Wejdź na technologiczna.pl i zacznij z Nami odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia będziemy przedstawiać Wam trzy propozycje filmowe.

 
,,Biegacze”
 
Tytuł oryginalny: Biegacze
 
Gatunek: Dokumentalny, Sportowy
 
Produkcja: Polska
 
Premiera: 20 października 2017 (Polska) 20 października 2017 (Świat)
 
W filmie pokazany jest ekstremalny 240 – kilometrowy bieg, podczas którego uczestnicy nie śpią przez dwie doby. Nie mają przystanków, posiłki przyjmują biegnąc. Dokument ma pokazać widzom stany ekstremalnego wysiłku fizycznego, momenty kryzysu i stany euforii biegaczy.
 

 
,,Pomiędzy nami górami”
 
Tytuł oryginalny: The Mountain Between Us
 
Gatunek: Dramat
 
Produkcja: USA
 
Premiera: 20 października 2017 (Polska) 9 września 2017 (Świat)
 
Film opowiada o losach dwójki obcych sobie ludzi, którzy cudem przeżywają tragiczną katastrofę lotniczą. Okazuje się, że pomoc nie nadejdzie, a oni uwięzieni są w niedostępnych górach pokrytych lodem. Zdani sami na siebie muszą stawić czoła kilkusetkilometrowej podróży przez dziką okolicę. Po drodze spotykają przeciwności losu, a pomiędzy dwojgiem obcych ludzi nieoczekiwanie rodzi się namiętność.
 

 
,,Skazany”
 
Tytuł oryginalny: Shot Caller
 
Gatunek: Dramat Thriller
 
Produkcja: USA
 
Premiera: 27 października 2017 (Polska) 17 czerwca 2017 (Świat)
 
Jackob Harlon – znany biznesmen trafia za kratki po spowodowaniu śmiertelnego wypadku. Aby przetrwać musi dostosować się do praw panujących w zakładzie karnym, nauczyć się sprytu i stać się bardziej cwany niż inni. By mieć gwarancję przeżycia Jackob zmuszony jest dołączyć do jednego z więziennych gangów. To ratuje go od śmierci. Po opuszczeniu więziennej celi przywódcy gangu zmuszają biznesmena do przeprowadzenia zbrojnej operacji przeciwko rywalom z ulic Kalifornii. Były skazaniec popadnie w długi, straci miano biznesmena i dodatkowo, aby spłacić zaciągnięte długi będzie musiał przelać ludzką krew.
 

 
Opracowanie własne

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTotalna beka, znamy młodzieżowe słowo roku XD
Następny artykułRecenzja rejestratora wideo NAVITEL R1000
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.