Gogle VR Glasses 3D od poniedziałku w Biedronce

0

Popularność gogli virtual reality cały czas nie maleje. Wielu producentów próbuje swoich sił w stworzeniu idealnego modelu. Do ich grona dołącza Hykker prezentując niedrogie okulary VR, które już od poniedziałku będą dostępne w ofercie sklepów Biedronka. 

 

Gogle VR Glasses 3D pracują w połączeniu ze smartfonami o przekątnych ekranu od 4,0” do 5,5” i posiadających żyroskop. Dzięki nim użytkownicy, nie opuszczając własnego pokoju, będą mogli oglądać trójwymiarowe filmy i zdjęcia, a także cieszyć się przestrzennym światem gier. Produkt został wykonany z wysokiej jakości plastiku. Okulary posiadają funkcję regulowania soczewek, dzięki czemu w prosty i intuicyjny sposób można poprawić ostrość wyświetlanego obrazu i dopasować go do indywidualnych preferencji.

Regulowana długość pasków zapewni komfort użytkowania i zapobiegnie zsuwaniu się okularów z oczu. VR Glasses 3D posiadają także trzy otwory wentylacyjne, dzięki którym w prosty sposób połączymy okulary ze słuchawkami.

Od 28 listopada będą dostępne w sklepach Biedronki w cenie 39,99 zł.

Źródło: inf. prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKlawiatura mechaniczna od poniedziałku w Biedronce!
Następny artykułMokro, ślisko i pochmurnie – uważajmy na drogach
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.