Głośnik LED marki Hykker od 27 grudnia w Biedronce

0

Od 27 grudnia we wszystkich sklepach sieci Biedronka pojawi się nowy głośnik bezprzewodowy LED. Fantasy marki Hykker to głośnik stworzony do bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth.

 

Urządzenie cechuje się kompaktowym kształtem i estetycznym wyglądem, wyróżniającym się dzięki zastosowaniu czterech kolorów podświetlenia LED i dwóch sekwencji iluminacji: w rytm muzyki i kaskadowym. Działanie w rytm muzyki i pakiet podświetleń będą atrakcją na każdej zabawie karnawałowej. Pojemny akumulator 250 mAh oraz zasięg Bluetooth do 15 m zagwarantuje komfortowe korzystanie z urządzenia w każdych warunkach. Głośnik emituje dźwięk o szerokim zakresie częstotliwości 250Hz-13kHz, a wykorzystanie gniazd microUSB oraz AUX zapewnia kompatybilność z wieloma popularnymi na rynku nośnikami muzyki. Wymiary produktu to 152 x 63 x 63 mm.

Hykker Fantasy dostępny będzie w pięciu wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, żółtej, turkusowej i bordowej. Sprzedaż urządzenia rusza 27 grudnia w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce. Jego cena to zaledwie 39,99 zł.

 Źródło: Hykker

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKruger&Matz prezentuje trzy nowe smartfony z serii FLOW 4
Następny artykułOdświeżona seria K i Stylus 3 na CES 2017
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.